HAKKIMIZDA

Arda kombi servisi olarak  kombi sanayii ve yedek parça piyasasını sürekli olarak araştırır ve müşterilerimize her zaman yeni çıkan , fiyatı düşük performansı yüksek ürünleri sunarız.    Kullandığımız ekipmanın (yedek parça ve kombi kazanı ,petek) uzun süreli sorunsuz çalışmasına önem veririz. Kombi Sektörün de  ihtiyaç duyduğumuz konularda personellerimize sürekli eğitimler vererek servis hizmetimizin kalite standartlarını arttırmaya çalışıyoruz .

Arda kombi servisi

SAMSUN ARDA KOMBİ SERVİSİ HAKKIMIZDA

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

ARDA KOMBİ SERVİSİ olarak Kombinizin Verimli şekilde çalışabilmesi için en az 2 yılda bir bakımı  yapılmasını tavsiye ediyoruz.  Gerekirse, bu süre bir yıla indirgenebilir. Düzenli olarak bakım olmayan kombilerde  ısınma performansı  düşüyor, bununla birlik ödemiş olduğunuz faturalar artış gösteriyor.

Samsunda hizmet veren ARDA KOMBİ SERVİSİ Firmamızın Bünyemizdeki  usta, kalfa ve çırakları , çıraklık eğitimini ve bu alanda her türlü mesleki yeterlilik sınavını geçerek çalışmaya başlatıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir vizyon da çalışıyoruz , bünyemizde çalışanlarımıza halkla ilişkiler alanında  kurslar vermektedir.

ARDA KOMBİ SERVİSİ  Şirketimiz kendisini her zaman geliştirmektedir, ve kesin bir çözüm bulduğu noktalarda rakiplerimizin  dikkatini çok  çekmiştir. Kombinizin kazan bakımı ve servis hizmetlerinde  Samsunun tamamına yakın bölgede 1 numara olarak kabul edilir. kombi  bakımı özellikle kış ayı geldiğinde daha önemli hale gelir.

Yasal prosedürler ile açma ruhsatı olup elemanları sağlık güvenceli çalışmaktadır. Firmamızın kendine gösterdiği bu özen ve disiplinli çalışması ile müşterilerine de aynı şekilde davranmaktadır. Doğal gaz tehlikeli ve zehirli enerji kaynağı olduğu için kendi eleman ve müşteri sağlığı firmamızın ana misyonudur. Amacımız başarının devamı için vizyonumuzu geliştirerek misyonumuzu geleceğe aktarmak.

Arda Samsun Kombi servisi, sektöründe profesyonel ve güvenilir bir hizmet anlayışı sürdürmektedir. Arda kombi servisi olarak tüm marka kombiler  için radyatör ve tesisatlar için temizlik, onarım, bakım ve temizlik hizmetleri sunmaktayız. Sektörün ihtiyaç duyduğu teknik ekibi sürekli bilgilendiren firmamız, en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.
Samsundaki müşterilerimiz kombi fiyatlarını araştırdığında bir çok firmanın bir çok modelinin çeşitli fiyatlarını görmekte ve kafaları karışmaktadır. Bu noktada Size teklif vermeden önce çalışacağımız mekanı inceler  Fiyat/performans bakımından size en uygun olan modeli tavsiye ederiz