Samsunda kombi  arıza larnız , olduğunda bizimle iletişime geçerek isteklerinizi ve kombiniz de sorun hakkında sizden bilgiler isteriz.Sırası ile kombi ,  borulardaki ve kombideki sıcak su ve petekler detaylı şekilde incelenir. eğer sorun bunlardan kaynaklanmıyor ise kombiniz  uzman ekibimiz tarafından içi açılarak incelenmek sureti ile hatanın neden kaynaklandığı bulunmaya çalışılacaktır. Hatanın Tespit edilmesinin ardından müşterimize hatanın kaynağı ve nasıl çözülebileceği konusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

Müşterinin onayından sonra hasarlı olan bölge orjinal yedek parçası ile değiştirilir. tüm sorunlar giderildikten sonra kaçak gaz menfez kontrolleri yapılır. En son işlem olarak işçilik ücreti ve takılan parçaya ait garanti belgeleri imzalatılır.

samsun-kombi-tamirati-min

Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız işlemlerinizi tamamlamadan yaşam alanlarınızdan ayrılmamaktadır. Kombi bakımında cihazlar da kritik güvenlik elemanları, diğer malzemeler de dikkatle kontrolden geçirilerek sorun varsa kullanıcılar arıza hakkında bilgilendirilmektedir. Kombi bakımı periyodik aralıklarla yapılmaktadır. Müşterilere bilgilendirme yapıldıktan sonra da cihaz kullanıcılarının izniyle bakımları değil arıza olma durumunda cihazlar sökülmeden sorunlar götürülmeden giderilmelidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sorunsuz şekilde hizmetleri sunmaktadır.