Kombi bakım ücreti nasıl belirlenir ?

Kombi bakım fiyatı; bacalı kombi, hermatik kombi, ve yoğuşmalı kombi diye üçe ayrılır ve fiyatı tüm yetkili ve sertifikalı firmalarda standarttır.

RADYATÖR PETEK BAKIM FİYATI NASIL BELİRLENİR?
Radyatör petek bakımı ücreti; radyatör ve petek sayısına göre ve kimyasal ilacın kalite içeriği ve koryuculuğu ile ilacın kalite sınıfı olarak, güvenilir sertifikalı yetkili birim ve firmalar tarafından kaliteli işçiliğe göre ayarlanır ve müşteri bilinçlendirilir.

Kombi servisleri sadece kombilerin bozulan parçalarını değiştirmek için var değiller. Özellikle kombilerin bakımlarını ve petek temizliklerini de yapmaları ile öne çıkarlar. Bu anlamda hizmet veren birçok yer olsa da gerçek hizmeti veren firma sayısı oldukça azdır. Çünkü bu iş için eğitim ve bilgi birikimi gerekmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız alanında eğitim almış ve tecrübe edinmiş bireyler olarak bilinmektedir. Kombi detay isteyen ve kolayca anlaşılamayan bir yapıya sahip olmasından ötürü eğitim ve tecrübe bu konu için şarttır. Bu yüzden şirket bünyemizde çalışan tüm elemanlarımızda bu özelliğe dikkat ediyoruz. Aynı zamanda firma olarak sadece müşteri odaklı olarak çalıştığımız için kombi servis ücretleri olarak uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Tüm kombi kullanıcıları bizlerin hizmetlerinden bu sayede rahatlıkla faydalanabiliyorlar.